מוסדות ופרויקטים שהקמתי בשנים האחרונות יחד עם שותפים במסגרת תפקידי השונים

'תלם'- כתב עת לשמאל ישראלי – הקמנו את תלם במאי 2019 כדי לייצר במה כתובה להתחדשות רעיונית של השמאל הציוני, במה שהייתה חסרה במשך יותר מדי זמן. תלם עוסק בשאלות היסוד של מדינת ישראל, ברעיונות, מדיניות ואסטרטגיות פעולה ונותן ביטוי לקולות חדשים וצעירים.

משמר החינוך הממלכתי – ביחד עם שותפתיי מיכל סלע, מנכ"לית גבעת חביבה, ונעם וידן, מנכ"לית אידאה, הקמתי בינואר 2023 את משמר החינוך הממלכתי במטרה להגן על הערכים ההומניסטיים, הליברליים והחברתיים בחינוך הממלכתי. לספק מידע, מחקר והצעות מדיניות קונקרטיות להגנה ולחיזוק ערכים אלו, הנמצאים בליבת מטרות חוק החינוך הממלכתי.

התכנית לכלכלנים חברתיים את התכנית הקמתי עם כניסתי לתפקיד מנכ"ל המכללה החברתית-כלכלית בשנת 2014, מתוך הבנה שצעירים שלקחו חלק במחאה החברתית, שהדיה עוד הכו בשיח הציבורי, צריכים לקחת אחריות ולהיכנס לשירות הציבורי כדי להשפיע. לתכנית יש למעלה מ-190 בוגרים שמשולבים במערכות השפעה שונות, שותפויות עם 12 משרדי ממשלה ו-3 אוניברסיטאות.

כנס האחד במאי הכנס הוא המפגש השנתי המרכזי של הפעילים החברתיים בישראל והוא מפגיש בין נבחרי ציבור, משרתי ציבור, אנשי ארגונים חברתיים ואנשי תקשורת ואקדמיה שדנים במשותף בשאלת יסוד בחברה ובפוליטיקה הישראלית. מדי שנה משתתפים בו כ-1000 אנשים. את הכנס ייסדתי ביחד עם שותפתי ענת רוזיליו במסגרת עבודתנו בקרן ברל כצנלסון.

'דרך'- תכנית עמיתי מדיניות – דרך מפגישה בין חוקרי מדיניות צעירים שכותבים, מלמדים ומתראיינים בסוגיות מדיניות שונות. הקמנו אותה מתוך הבנה ששוחרי שוויון וצדק חברתי צעירים בישראל לא צריכים להסתפק בלומר מה לא בסדר במדיניות הממשלה, אלא גם להציע מדיניות חלופית שמעוגנת בתכניות יישומיות ורציניות. בדרך פורסמו מעל 15 תכניות שפורסות מדיניות מעשית בתחומי יחסי החוץ של ישראל, זהות יהודית בחינוך הממלכתי, כיצד להקל על מצוקת ההורים הצעירים בישראל ועוד.