מי אני?

אני מנהל את המרכז הרעיוני בקרן ברל כצנלסון – מכון חשיבה ומעשה המקדם שוויון חברתי, כלכלי ואזרחי בישראל. זאת, באמצעות פיתוח וקידום רעיונות ומדיניות וטיפוח מנהיגות שתקדם אותם.

לפני זה ניהלתי את המכללה החברתית-כלכלית, אותה חיברתי לקרן בשנת 2017 במסגרת יצירת שותפות אסטרטגית בין הארגונים. יזמתי והקמתי יחד עם שותפים את כתב העת "תלם", את "התכנית לכלכלנים חברתיים", את "משמר החינוך הממלכתי" וכן תכניות נוספות בתחומי תוכן, מדיניות ציבורית, ממשל ותקשורת.

מאוגוסט 2020 אני חבר במועצת הביטוח הלאומי, הגוף המפקח על פעילות המוסד ומייעצת להנהלתו בנושאי חקיקה ומדיניות, ומשמש כסיו"ר ועדת הקרנות של המוסד.

יש לי תואר שני בסוציולוגיה וכתבתי עבודת תזה על תהליכי הפרטה ואי שוויון במערכת החינוך בישראל. לימדתי סוציולוגיה, מדיניות חברתית וחברה ישראלית באוניברסיטת בן גוריון, באוניברסיטה הפתוחה ובבית ברל. 

במהלך השנים ייעצתי בתחומי אסטרטגיה ומדיניות לאנשי ציבור בכירים והובלתי תהליכי חשיבה וכתיבה של מצעים פוליטיים ותכניות מדיניות. אני מרצה על ציונות, מדינת הרווחה, מדיניות חברתית-כלכלית, ואסטרטגיות ניהוליות וארגוניות בחברה האזרחית, ומפרסם מאמרים בנושאים אלה בעיתונות ובכתבי עת בעברית ואנגלית. 

 אני נשוי לנעה, פסיכולוגית קלינית, ואבא ליעל ועמרי החמודים. אנחנו מתגוררים בשכונת יד אליהו בתל אביב.